Ktu munt te Gjeni Loja, Programep Per Pc, Video ejt..
 
ForumCalendarPytësoriKërkoLista AnëtarëveGrupet e AnëtarëveRegjistrohuidentifikimi

Share
 

 Rregullat E Forumit --->

Shko poshtë 
AutoriMesazh
Admin
Admin


Numri i postimeve : 9
Join date : 01/11/2010

Rregullat E Forumit ---> Empty
MesazhTitulli: Rregullat E Forumit --->   Rregullat E Forumit ---> EmptyMon Nov 01, 2010 2:28 pm

Antar Te Nderuar Mir Se Erdhet Ne Forumin Tom The Exelent.

Ky Forum Ka Regulla Ato Jan:

1. Nuk Duhetni Te Shaheni
2. Nuk Duheni Te Shtini Sene Palidhje Ne Forum
3. Duheni Te Merrni Dhe Te Shtjni Sende Ne Forum


Per Gjithqka Qe Ju Nevoitet Per Forumin Na Kontaktoni Ne E-Mail: wetoonz.a@hotmail.com


Edituar për herë të fundit nga Admin në Mon Nov 01, 2010 2:30 pm, edituar 2 herë gjithsej (Reason for editing : Tripx)
Mbrapsht në krye Shko poshtë
Shiko profilin e anëtarit http://exelent.forumsq.net
 
Rregullat E Forumit --->
Mbrapsht në krye 
Faqja 1 e 1

Drejtat e ktij Forumit:Ju nuk mund ti përgjigjeni temave të këtij forumi
Exelent :: Your first category :: Your first forum-
Kërce tek: